socialiniu tinkllu marketingas

Socialinių tinklų marketingas

Mūsų komunikacijos specialistai pasirūpins, kad Jūsų socialiniai tinklai taptų efektyviu būdu didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą, kurti santykius su potencialiais klientais bei didinti lankytojų srautą į Jūsų internetinę svetainę.

Šiandien verslams neužtenka tiesiog teikti informaciją vartotojams. Šiandien verslai turi bendrauti su savo klientais, tad turėti teisingai administruojamus socialinius tinklus tapo taip pat svarbu, o gal net svarbiau, kaip ir turėti internetinę svetainę.

Socialiniai tinklai suteikia galimybę su savo potencialiais klientais bendrauti tiesiogiai, o taip yra didinamas prekės ženklo žinomumas, įvaizdis bei teikiama vertė. Vidutiniškai, kiekvienos verslo įmonės vadovas turi praleisti bent po 20 valandų per savaitę administruojant socialinius tinklus, norėdamas sulaukti teigiamų rezultatų.

Norėdami sutaupyti Jūsų brangų laiką mes siūlome savo socialinių tinklų marketingo paslaugas. Profesionalūs Puslapiai Verslui komunikacijos specialistai, parinks tinkamiausius komunikacijos kanalus Jūsų verslui, pasirūpins, kad Jūsų socialinių tinklų paskyros būtų matomos, o turinys įdomus bei pritraukiantis tikslines auditorijas.

Į pasiūlymą įeina:

  1. Konkurentų analizė
  2. Tikslinių auditorijų nustatymas
  3. Turinio strategija
  4. Integruotos socialinių medijų kampanijos
  5. Turinio kūrimas
  6. Auditorijų pritraukimas
  7. Prekės ženklo populiarinimas
  8. Socialinių tinklų administravimas
  9. Tikslų nustatymas, rezultatų analizė ir tobulinimas

Tikslų nustatymas

Jūsų verslui trūksta daugiau potencialių klientų kontaktų? Norite, kad apie Jus sužinotų didesnės masės žmonių? Reikia didinti pardavimus? Mūsų socialinių tinklų specialistai užtikrins, kad Jūsų verslas pasiektų savo tikslų efektyviausiu ir pigiausiu būdu.

Efektyviausi komunikacijos kanalai

Twitter? Facebook? Linkedin? O gal visi? Kurio socialinio tinklo komunikacija atneš didžiausią pelną įmonei? Mes galime padėti tai išsiaiškinti sukūrę geriausią socialinių tinklų marketingo strategiją Jūsų verslui.

Tinkama tikslinė auditorija

Puslapiai verslui profesionalai pasirūpins, kad socialinių tinklų turinys pasiektų visas tikslines auditorijas. Ištyrę auditorijų geografinius, demografinius, psichografinius bei elgsenos ypatumus, kiekvienam verslui parinksime tinkamiausią socialinių tinklų marketingo strategiją.

Pritraukiantis bei susijęs turinys

Kiekvienas verslas yra unikalus, tad ir publikuojamas turinys, norint pritraukti tikslinių auditorijų dėmesį, turėtų būti visiškai unikalus. Puslapiai Verslui komanda kuria tokį turinį, kuris didina prekės ženklo žinomumą tikslinių auditorijų tarpe. Tai suteikia galimybę generuoti lankytojų srautą į internetinę svetainę bei gauti potencialių klientų kontaktus.

Mūsų darbai

Peržiūrėti visus

Tikslinių auditorijų nustatymas, tikslų išsikėlimas ir tinkamo turinio parinkimas yra sudėtingi, tačiau itin svarbūs žingsniai socialinių tinklų marketinge. Leiskite tikriems profesionalams padėti Jums.

Papasakokite mums apie savo projektą

Leiskite MUMS padėti JUMS augti!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Telefono numeris

Parašykite, kuo mes galime Jums padėti?