Skaitmeninio marketingo klaidos, kurių įmonės turi vengti

Visi suprantame, kad skaitmeninio marketingo tendencijos keičiasi itin greitai, tad visi norime didžiausią dėmesį skirti ateities planams ir pamiršti, kas nepasisekė praeityje. Vis dėlto, skaitmeninio marketingo klaidos yra tai iš ko įmonės gali pasimokyti.

Jeigu verslo kompanijos stebi kokias skaitmeninio marketingo kampanijas vykdė praeityje ir analizuoja jas, dažniausiai pastebi, kad yra padaromos tos pačios klaidos. Savo pagrindinių klaidų supratimas gali padėti užtikrinti, kad jų bus išvengta praeityje ir strategija atneš pelną. Turint tai omenyje, apžvelgiame tris dažniausias skaitmeninio marketingo klaidas, kurias padaro verslininkai ir jų marketingo specialistai.

Dar neturite internetinės svetainės? Parašykite mums!

1. Nėra nustatomi aiškūs tikslai

Prieš pradedant vykdyti skaitmeninio marketingo strategiją, nustatykite tikslius uždavinius, kurie padėtų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Neturint tikslų niekada negalėsite nustatyti ar Jūsų kampanija buvo sėkminga. Taip pat nebus aišku, kuriose vietose strategiją dar reiktų patobulinti. Visi tikslai turėtų atitikti SMART modelį.

2. Pasirenkama neteisinga tikslinė auditorija

Net pačios stipriausios marketingo kampanijos neatneš sėkmės jeigu jos bus nukreiptos į neteisingą auditoriją. Skaitmeniniame marketinge tikslinės auditorijos yra viskas. Pavyzdžiui, galite parašyti skambią reklamos antraštę, tačiau jeigu tai nėra susieta su Jūsų tikslinėmis auditorijomis – ji neduos jokių rezultatų.

Kiekvienas verslas turi investuoti laiko į savo auditorijos pažinimą. Patariame savęs klausti šių klausimų: kokie yra mano auditorijos norai? Kokiu tonu galiu į ją kreiptis? Kaip išdėstyti savo paslaugos privalumus? Tik sužinoję atsakymus į šiuos klausimus galite sukurti skaitmeninio marketingo strategiją, kuri atneš sėkmę.

3. Vaikomasi madų

aip, skaitmeninio marketingo klaidos gali būti tai, kad įmonė nesidomi naujausiais įvykiais, populiariais produktai bei savo verslo industrijos pokyčiais. Vis dėlto, reikia užbrėžti aiškią liniją tarp domėjimosi naujausiais įvykiais ir madų vaikymosi.

Dalykai keičiasi itin greitai ir marketingo specialistai turi išmanyti visas naujausias technologijas bei strategijas. Tačiau tai nereiškia, kad vien dėl to, kad elementas yra madingas jis turi būti pridėtas į skaitmeninio marketingo strategiją. Tiesa yra ta, kad toks madų vaikymasis gali pakenkti įmonės įvaizdžiui. Verslai dažnai pradeda naudoti naujausias technologijas vien dėl to, kad jos madingos neįsigilindami į tai, kokią naudą jos gali duoti. Domėkitės naujausiomis technologijomis, tačiau gerai jas supraskite prieš pradėdami jas naudoti savo strategijoje.

Išvengdami šių trijų klaidų jau sekančioje savo skaitmeninio marketingo strategijoje pastebėsite geresnius rezultatus ir didesnį įmonės pelną.