19th Ave New York, NY 95822, USA

SEO pagrindai: 10 būtinų interneto svetainės elementų (2 dalis)

SEO optimizavimas tampa viena esminių skaitmeninio marketingo dalių, o patekimas į pirmą Google paieškos sistemos rezultatų puslapį yra kiekvieno verslo marketingo tikslas. Praeitą savaitę trumpai pristatėme kas yra vidinis ir išorinis SEO bei 5 interneto svetainės elementus, kurie yra būtini norint pakilti paieškų sistemų rezultatuose. Šią savaitę pristatome dar 5 elementus, tačiau primename, kad patekimas į pirmą Google puslapį yra ilgas procesas, kuris gali užtrukti kelis mėnesius net jeigu ir naudositės šiais patarimais.

6. Meta žymės

Meta description žymė reikalinga kiekviename interneto svetainėje publikuojame straipsnyje. Šioje žymėje turėtų būti trumpai aprašoma, ką vartotojas ras paspaudęs nuorodą, ji turėtų sietis su straipsnio pavadinimu.

interneto svetainės seo meta description

Title tags yra naudojami supažindinti svetainės lankytojus bei paieškų sistemų robotus su svetainės turiniu. Raktažodžiai, kurie yra title tag paieškų sistemų rezultatuose yra paryškinami, tad reiktų naudoti tik itin tikslius ir su verslu susijusius.

Meta viewport – mobiliųjų telefonų pasaulyje ši žymė yra būtina. Jos dėka yra užtikrinama, kad svetainė yra pritaikyta įvairių dydžių ekranams.

7. Paveikslėlių alt atributai

Pastebime, kad daug verslų įkeldami paveiksliukus į savo interneto svetainę vis dar pamiršta nurodyti alt atributus. Šiam elementui turėtų būti skiriamas itin didelis dėmesys, nes Google paieškos robotai paveiksliukų matyti negali. Kolkas jie gali tik paskaityti jų alternatyvų tekstą. Naudojant alt atributus padidinate tikimybę, kad Jūsų paveiksliukai atsidurs Google vaizdų rezultatuose.

interneto svetainės

8. Interneto svetainės krovimo laikas

Google atsižvelgia į tai ar Jūsų interneto svetainės krovimo laikas atitinka standartus. Pasitikrinti bei pataisyti klaidas galite naudodami Google PageSpeed Insights, skaitydami mūsų straipsnį apie internetinės svetainės sulėtėjimo priežastis arba susisiekdami su mūsų komanda.

Parašyti mums

9. Antraštės

Jūsų straipsnių antraštės turėtų būti trumpesnės nei 55 simboliai. Užtikrinkite, kad jos būtų pritraukiančios dėmesį, informatyvios ir įdomios. Jokiu būdų nerašykite clickbait tipo antraščių, kuriose būtų žadamas kitoks turinys nei yra iš tikrųjų.

10. Domeno adresas

Naudokite sub-katalogų domeno adresus (puslapiaiverslui.lt/kategorijos/seo) vietoj sub-domenų (puslapiaiverslui.category.seo.lt). Tai yra naudingiau ne tik SEO atžvilgiu, tačiau yra patogesnis variantas lankytojams, taip pat svetainės architektūra atrodo tvarkingesnė.

Domene nenaudokite raktažodžių, nes Google savo paieškų rezultatuose Jūsų svetainės dėl to tikrai nerikiuos aukščiau. Tai gali net pakenkti kovoje dėl aukštesnės pozicijos. Taip pat, jeigu įmanoma, domeno pavadinime nenaudokite brūkšnelių ir nesirinkite tokių domeno galūnių kaip .biz, .info ir pan. Kitas faktorius susijęs su SEO ir domeno vardu yra tas, kad turite pasitikrinti ar Jūsų interneto svetainė veikia ir su www. raidėmis adreso pradžioje ir be jų.

Kaip nukristi į paieškų sistemų rezultatų galą?

Jeigu jau perskaitėte visus Puslapiai Verslui komandos patarimus, kurie padės Jūsų interneto svetainę rikiuoti aukščiau, tada turėtumėte žinoti ir ko nereikėtų daryti norint išlikti viršūnėje:

Užsisakyti SEO paslaugas

  1. Neprikimškite interneto svetainės raktažodžiais.
  2. Nepirkite nuorodų į savo svetainę.
  3. Naudokite tik originalų turinį, nekopijuokite.
  4. Neslėpkite teksto ir nuorodų.
  5. Atsisakykite įkyrių reklamų.

 

Kitos naujienos