19th Ave New York, NY 95822, USA

SEO pagrindai: 10 būtinų interneto svetainės elementų (1 dalis)

Per vieną sekundę yra atliekama net 60 000 paieškų Google sistemoje, tad niekam neturėtų kilti abejonių, kad kiekvieno sėkmingo verslo interneto svetainės turėtų būti optimizuotos paieškų sistemoms.

Kas yra SEO? Paprasčiausias SEO apibrėžimas galėtų būti, kad tai yra elementai, kurie padeda internetinėms svetainėms rikiuotis aukščiau paieškų sistemų rezultatuose. SEO gali būti vidinis ir išorinis. Vidiniam SEO prisikiriami interneto svetainės techniniai elementai (meta žymės, alt atributai ir kt.), o išorinis SEO yra nuorodų kūrimas į pačia svetainę (pvz.: socialinių tinklų marketingas). Patekti į pirmus paieškų sistemų puslapius gali tapti itin sunki užduotis kiekvienam verslui, tačiau tai padaryti bus lengviau pasinaudojus šiais Puslapiai Verslui komandos patarimais.

interneto svetainės

1. Turinio kokybė

Ar Jūsų interneto svetainėje yra nuolat publikuojami naudingi, praktiški straipsniai? Nepamirštat dalintis video medžiaga, kuri yra populiari bei didina lankytojų skaičių svetainėje? Ar jūsų turinys yra orientuotas į realius vartotojus, o ne paieškų sistemų robotus? Google nuolat tobulina savo algoritmus, kurie lemia interneto svetainės poziciją paieškų sistemose, tad vietoj turinio prikimšto raktažodžiais, užtikrinkite, kad turinys bus įdomus ir vertas skaitytojų dėmesio.

2. Vartotojo patirtis

Jūsų interneto svetainėje turėtų būti paprasta ir aiški navigacija, svetainės lankytojui neturėtų būti sudėtinga surasti ieškomą informaciją. Lankytojas visada turėtų žinoti, kurioje svetainės vietoje yra. Svetainėje turėtų būti naudojamos išorinės ir vidinės nuorodos, kurios skatintų vartotojus naršyti po visus interneto svetainės puslapius.

3. Interneto svetainės pritaikomumas įvairaus dydžio ekranams

Prisitaikantis interneto svetainės dizainas yra būtinas kiekvienai internetinei svetainei. 2016 metų gale įvyko lūžis, kai interneto lankytojų skaičius iš mobiliųjų įrenginių pralenkė stalinių kompiuterių vartotojų skaičių. Į tai atsižvelgė Google rikiuodama svetaines paieškos rezultatuose, į tai turėtumėte atsižvelgti ir Jūs.

4. Socialiniai tinklai

Puikus būdas didinti interneto svetainės rikiavimąsi paieškų sistemose yra socialinių tinklų marketingo integravimas į įmonės komunikaciją. Turite garantuoti, kad naudojate visus pagrindinius socialinius tinklus, kuriuose galėtumėte rasti savo tikslinę auditoriją. Su savo sekėjais turite dalintis naudinga, su įmone susijusia informacija, taip pat svarbu stengtis su jais užmegzti draugišką dialogą.

Užsisakyti socialinių tinklų marketingo paslaugą

5. Vietinis SEO

Tikriausiai jau pastebėjote, kad Google paieškos rezultatus rikiuoja pagal vartotojo lokaciją. Toks rezultatų rikiavimas yra itin svarbus tiems verslams, kurie turi pritraukti arti jų esančius vartotojus, pvz.: vartotoją, kuris eina gatve ir ieško vietos, kurioje galima skaniai pavalgyti.

Rekomenduojama savo verslą užregistruoti Google My Business ir užtikrinti, kad čia įvesta informacija yra visiškai nauja ir teisinga. Atkreipkite dėmesį į tokias vietas kaip darbo laikas, kontaktai, vartotojų atsiliepimai.

Efektyviai pasinaudodami šiais patarimais, paieškų sistemų rezultatuose galite šoktelėti itin aukštai. Kitą savaitę Puslapiai Verslui su Jumis pasidalins dar 5 efektyviais SEO patarimais.

Kitos naujienos