SEO optimizavimas

SEO optimizavimas ir e-marketingas

Virš 2500 raktažodžių pirmame paieškos rezultatų puslapyje.

SEO optimizavimas pagerina Jūsų informacijos atvaizdavimą paieškos sistemose, todėl tai yra vienas geriausių įrankių didinti pardavimus ir pelną be papildomų išlaidų.

Mes teikiame šias SEO paslaugas: vidinis svetainės SEO, nuorodų sutvarkymas, raktažodžių tyrimas, turinio optimizavimas ir nuolatinės ataskaitos.

Paieškų sistemos

Visi svetainės elementai turi atitikti paieškų sistemų keliamus reikalavimus. Originalus turinys padės Jums tapti geriau matomiems internete.

Vidinis SEO

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų svetainės turinys būtų suprantamas ir lengvai perskaitomas paieškų sistemoms. Tai užtikrins geresnius paieškos rezultatus.

Nuorodų tvarkymas

Tai yra viena pagrindinių SEO dalių. Sutvarkę visas vidines nuorodas padidinsime raktažodžių reitingus paieškų sistemose.

SEO optimizavimas (paieškos sistemų optimizavimas) yra pagrindas Jūsų sėkmei internete. Mūsų SEO paslaugos garantuos Jums gerus rezultatus paieškos sistemose. Mes Jums pateiksime pilną raktažodžių ataskaitą, nuorodų optimizavimo sąrašą ir detalią pagrindinio puslapio analizę. Mūsų SEO komanda pagerins Jūsų svetainės lankomumą, o tuo pačiu ir pelną iš Jūsų internetinės svetainės.

SEO optimizavimas yra pagrindinis e-marketingo įrankis. Mes siūlome klientams aukštos kokybės paslaugas už patrauklią kainą. Palikite viską mūsų kvalifikuotiems specialistams, kurie puikiai išmano didžiųjų paieškos sistemų: Google, Bing, Yahoo ir Yandex reikalavimus.

SEO optimizavimas

83%

Padidėja lankomumas

42%

Sumažėja atmetimo rodiklis (Bounce Rate)

38%

Pailgėja vid. vizito laikas

21%

Padidėja vid. peržiūrėtų puslapių skaičius

Raktažodžių (keywords) analizė 

Viena svarbiausių SEO sričių yra tinkamų raktažodžių parinkimas. Mes atliksime pilną raktažodžių analizę ir atrinksime geriausius variantus.

Reguliarios ataskaitos

Mes nuolat teiksime ataskaitas apie Jūsų svetainės SEO optimizavimo įtakotus pasikeitimus ir lankomumą. Ataskaitoje matysite, kaip Jūsų pagrindiniams raktažodžiams sekasi įvairiose paieškos sistemose.

Mūsų darbai

Pežiūrėkite visus

Papasakokite apie savo SEO projektą

Leiskite MUMS padėti JUMS augti!

Rekomendacijos

Peržiūrėti visas

Norite optimizuoti savo svetainę? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Telefono numeris

Parašykite, kuo mes galime Jums padėti?