19th Ave New York, NY 95822, USA

Reklama Instagram socialiniame tinkle. Pliusai ir minusai

Vis dar sparčiai populiarėjantis ir tobulėjantis bei vienas iš pagrindinių socialinių tinklų milžinų – Instagram. Šis socialinis tinklas vartotojams suteikia galimybę dalintis savo gyvenimo įvykiais nuotraukų bei vaizdo įrašų formatu.

Instagram socialinis tinklas tapo vieta, kurioje žmonės ieško įkvėpimo, stebi įžymybių gyvenimą, taip pat seka draugų veiklą, dalinasi savo nuotraukomis. 2016 metų gruodžio mėnesį šis socialinis tinklas turėjo daugiau nei 600 milijonus aktyvių vartotojų. Niekam ne paslaptis, kad kur yra tiek daug žmonių yra ir reklama. Bet ar reklama Instagram socialiniame tinkle tikrai yra naudinga Jums ir Jūsų verslui? Mes pateikiame Instagram reklamos pliusus ir minusus, kurie padės priimti sprendimą lengviau:reklama instagram

Reklama Instagram. Pliusai.

  1. Socialiniu tinklu itin paprasta naudotis (kuo paprasčiau, tuo daugiau vartotojų, tiesa?).
  2. Vizualinis turinys yra labiau priimtinas vartotojams. Vizualinis turinys lengviau veikia vartotojo emocijas, yra lengviau suprantamas, lengviau apdorojamas žmonių sąmonėje.
  3. Instagram verslo paskyroje yra galimybė stebėti savo auditorijas, jų elgesį. Taip pat, yra tiesioginis kontakto užmezgimas su verslu.
  4. Instagram yra mažiau neigiamų komentarų.
  5. Įkeldamas nuotrauką Instagram platformoje, ta pačia nuotrauka iškart gali pasidalinti ir kituose savo socialiniuose tinkluose.

Gauti nemokamą konsultaciją apie socialinių tinklų marketingą

Reklama Instagram. Minusai.

  1. reklama instagramVisus socialinio tinklo privalumus gali išnaudoti tik išmaniųjų telefonų turėtojai. Naršant Instagram tinkle naudojantis kompiuteriu, trūksta pagrindinių funkcijų.
  2. Kaip ir naudojantis kitais socialiniai tinklais gali kilti sunkumų apsaugant savo privatumą.
  3. Reikalauja daug laiko.
  4. Skatina „asmenukių kultūrą“.

Spręskite patys.

Taigi, ar Instagram reklama tinka Jums? Jūsų verslui? Yra ir daugiau privalumų, kuriuos socialiniai tinklai gali duoti verslams, tačiau ar naudosite būtent šį socialinį tinklą belieka nuspręsti Jums patiems. Turint galvoje aukščiau išvardintus pliusus ir minusus priimti sprendimą bus lengviau.

Apibendrinant, galima teigti, kad kiekvieną dieną Instagram socialiniame tinkle apsilanko milijonai asmenų. Jeigu manote, kad tarp tų asmenų yra Jūsų tikslinės auditorijos atstovų, Instagram gali tapti jūsų šansu jiems pranešti apie savo verslą, produktą ar paslaugą. Dabar viskas priklauso nuo Jūsų.

Kitos naujienos