19th Ave New York, NY 95822, USA

Kokios smulkios SEO klaidos kenkia turinio marketingo strategijai

Turinio marketingas yra marketingo strategija, kai orientuojamasi į vertingo ir tikslinėms auditorijoms skirto turinio pateikimą, norint sudominti bei pritraukti naujus klientus. Šiomis dienomis vis daugiau ir daugiau kompanijų tam investuoja savo laiko ir finansinius resursus.

Akivaizdu, kad turinys yra pagrindinis kiekvienos skaitmeninės marketingo strategijos komponentas, tad įmonės siekia, kad jis būtų kuo įdomesnis bei neštų norimą pelną. Vis dėlto, kartais kompanijos susiduria su problema, kai įgyvendinama turinio marketingo strategija neneša norimų rezultatų.

Viena pagrindinių šios problemos priežasčių dažniausiai būna paprastos SEO klaidos, kurias savo kompanijose marketingo specialistai kartoja itin dažnai. Šiame straipsnyje mes išvardinsime pagrindines SEO klaidas, kurios gali kenkti pasiekti norimus turinio marketingo strategijos rezultatus.

Gauti nemokamą konsultaciją apie turinio marketingo strategiją Jūsų verslui

Raktažodžių „prikimšimas

Raktažodžių „prikimšimo“ (angl. – keyword stuffing) taktika dar prieš kelis metus būdavo vienas iš pagrindinių sėkmės rezultatų paieškų sistemose. Tai yra tokia taktika, kai tam tikroje naujienoje raktažodis yra kartojamas kiek įmanoma daugiau kartų. Deja, bet šiandien paieškų sistemos yra daug protingesnės ir tokiais paprastais būdais patekti į pirmus puslapius tapo neįmanoma. Iš tikrųjų, raktažodžių „prikimšimo“ taktikos naudojimas ne tik nepadeda, tačiau ir kenkia puslapius rikiuojant paieškų sistemų rezultatuose.

Stenkitės raktažodžius naudoti tik ten, kur jie yra būtini ir estetiškai dera tekste. Straipsnius rašykite žmonėms, o ne paieškų sistemų robotams ir pamatysite kaip jie neša sėkmę Jums ir Jūsų įmonei.

Jūsų interneto svetainė vis dar nėra prisitaikančio dizaino!?

Jūs privalote savo svetainę optimizuoti įvairaus ekrano pločio įrenginiams. Žmonės mobiliaisiais įrenginiais naudojasi dažniau nei staliniais kompiuteriais, tad jeigu Jūsų interneto svetainė nebus pasiekiama per mobilųjį telefoną ar planšetę, vartotojai rinksis Jūsų konkurentus, kurių turinį bus lengva pasiekti visais įmanomais būdais.

Interneto svetainės pritaikomumas mobiliesiems įrenginiams jau kelis metus yra pagrindinis faktorius rikiuojant svetainę paieškų sistemų rezultatuose.

Turinys nėra unikalus

Norėdami vykdyti sėkmingą turinio marketingo strategiją privalote dalintis tik unikaliu turiniu. Nebandykite plagijuoti kitų internete esančių šaltinių, nes paieškų sistemos atskirs, kuris turinys yra plagijuotas, o kuris tikras ir tai tikrai pakenks Jūsų pozicijai.
Žinoma, mes suprantame, kaip sunku sukurti originalų ir dėmesį patraukiantį turinį bei juo dalintis reguliariai. Negalėdami tokio turinio generuoti reguliariai atsiminkite, kad turinio marketingas bei modernus SEO didesnį dėmesį skiria kokybei nei kiekybei.

Mes galime sukurti originalų turinį Jums

Turinys yra kraunamas lėtai

Kas sukelia vieną blogiausių vartotojo patirčių (UX) naršant internete? Ilga puslapio krovimo trukmė. Kiekvieną kartą, kai yra kraunama interneto svetainė Jūs prarandate potencialius klientus. Norėdami, kad Jūsų publikuojamas turinys atsidurtų paieškų sistemų viršūnėse užtikrinkite, kad jis yra operatyviai pasiekiamas ir mobiliaisiais įrenginiais ir staliniais kompiuteriais. Jeigu svarstote, dėl ko sulėtėjo Jūsų interneto svetainė rekomenduojame paskaityti straipsnį Internetinės svetainės sulėtėjimo priežastys.

Kitos naujienos