19th Ave New York, NY 95822, USA

Kiek lankytojų prarandate, kol yra kraunama Jūsų interneto svetainė?

Jeigu nors kartą gyvenime esate naršę internete, turėtumėte žinoti kas yra Google. O jeigu patys esate programuotojai ar dizaineriai, turėtumėte žinoti, kad Google kūrėjams suteikia patrauklų skaičių nemokamų įrankių, palengvinančių mūsų visų darbą. Šį kartą mes norime pristatyti atnaujintą Test My Site įrankį, kurio pagalba galite patikrinti ar interneto svetainė yra užkraunama pakankamai greitai.

Google kūrėjai praneša, kad prieš metus pristatyta sistema Test My Site yra atnaujinta siekiant kūrėjams padėti analizuoti ne tik mobiliosios interneto svetainės versijos krovimo laiką. Nuo šiol šis įrankis detaliai parodys, kokį procentą potencialių svetainės lankytojų prarandate dėl per ilgos krovimo trukmės.

interneto svetainė įrankis: Test My Site

Kita svarbi įrankio funkcija yra ta, kad nuo šiol Jūsų interneto svetainė bus palyginama su panašiomis toje pačioje verslo sferoje konkuruojančiomis įmonėmis.

Kaip ir anksčiau, įrankis, atlikęs išsamią interneto svetainės analizę, vartotojui pateiks detalizuotą instrukciją, kurioje bus nurodyta, ką ir kaip svetainėje galima patobulinti. Tai itin paspartina programuotojų darbą.

Ištestuokite savo svetainę čia: https://testmysite.thinkwithgoogle.com/

O jeigu, vis dėlto, susiduriate su svetainės krovimo trukmės problemomis skaitykite mūsų straipsnį „Interneto svetainės sulėtėjimo priežastys“.

Kitos naujienos