19th Ave New York, NY 95822, USA

Kas yra skaitmeninis marketingas?

 

skaitmeninis marketingas

Vienas iš marketingo tikslų yra pasiekti savo tikslinę auditoriją tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Tai reiškia, kad vartotojus reikia pasiekti ten, kur jie praleidžia daugiausiai laiko. Tad tampa akivaizdu, kad marketingo procesą reikia perkelti į internetą. Taip įmonių komunikacijoje tradicinio marketingo priemones išstūmė skaitmeninis marketingas.

Užsisakyti skaitmeninio marketingo paslaugas

Trumpiausias, bet labai aiškus skaitmeninio marketingo apibrėžimas galėtų atrodyti taip: tai yra bet kokios marketingo priemonės, kurios egzistuoja skaitmeninėje erdvėje.

Skaitmeninis marketingas susideda iš…

…skaitmeninės reklamos, Jūsų verslo internetinės svetainės, el. pašto marketingo ir dar daug kitų priemonių ir taktikų. Pačios populiariausios iš jų:

Priemonės:skaitmeninis marketingas

Interneto svetainė

Tinklaraščio (blog‘o) įrašai

Elektroninės knygos

Socialinių tinklų kanalai (Facebook, Linkedin, Twitter ir t.t.)

Elektroniniai lankstinukai

Infografikai

Prekės ženklo detalės (logotipas, šriftai ir t.t.)

Taktikos:

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Procesas, kurio metu internetinės svetainės yra optimizuojamos tam, kad būtų rodomos pirmuosiuose paieškų sistemų puslapiuose. Skaitykite kokius elementus patartina naudoti optimizuojant interneto svetainę.

El. pašto marketingas

Įmonės el. pašto marketingą naudoja norėdamos pasiekti savo potencialius klientus. Dažniausiai, įmonių siunčiamuose elektroniniuose laiškuose yra reklamuojamas tam tikras įmonės sukurtas turinys, akcijos, renginiai ir kt.

Turinio marketingas

Taktika, kurios metu su vartotojais yra dalinamasi naudingu turiniu, norint didinti prekės ženklo žinomumą, svetainės lankytojų skaičių, gauti potencialių klientų kontaktus bei juos paversti esamais klientais.

PPC (Pay-Per-Click) reklama

Metodas, kuriuo siekiama didinti lankytojų srautą į interneto svetainę. Interneto svetainės savininkas sumoka už reklamos paspaudimą tam, kur yra publikuojama jo svetainės reklama. Populiariausia tokios reklamos priemonė yra GoogleAdwords.

Socialinių tinklų marketingas

Ši marketingo taktika pasireiškia reklamuojant savo prekės ženklą bei jo kuriamą turinį socialiniuose tinkluose siekiant tokių pačių tikslų, kaip ir aukščiau minėta taktika.

Užsisakyti socialinių tinklų marketingo paslaugą

Partnerių marketingas

Taktika, kai reklamuotojui yra mokami tam tikro dydžio komisiniai už tai, kad yra reklamuojami tam tikri produktai ar paslaugos.

Jeigu turite įmonę, greičiausiai, kad jau naudojate nors vieną iš aukščiau paminėtų priemonių ar taktikų ir pasiekiate tam tikrą savo tikslinės auditorijos dalį internete. Vis dėlto, jeigu manote, kad kai kurias vietas savo skaitmeninio marketingo strategijoje dar galite patobulinti, pasinaudokite mūsų patarimais arba susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai.

Kitos naujienos