Kaip efektyvi seo strategija gali atnešti pelną

Interneto svetainės SEO tikslas yra Jūsų svetainę rikiuoti kaip įmanoma aukštesnėse paieškų sistemų rezultatų pozicijose. Verslo įmonės, pasitelkdamos SEO strategiją, siekia kokybiško lankytojų srauto į svetainę, kurie domisi Jūsų kompanija ir paslaugomis. Paprastai tariant, siekia žinomumo, matomumo ir lankytojų dėmesio už kurį nereikia mokėti. Daugeliui verslininkų to užtenka, tačiau tai dar ne viskas.

Efektyvus ir teisingai vykdomas optimizavimas paieškų sistemoms (SEO) gali padėti įvykdyti pardavimus Jūsų interneto svetainėje, pagerinti puslapių konversijas bei padidinti įmonės pelną. Klausiate, kaip tai įgyvendinama? Išbandykite šias tris Puslapiai Verslui komandos naudojamas taktikas:

Dar neturite internetinės svetainės? Parašykite mums!

Parinkti strategiškai efektyvius ir į tikslines auditorijas nukreiptus raktažodžius

Jeigų Jūsų verslo SEO strategija yra koncentruota į paieškos frazes, kurios siejasi su Jūsų prekės ženklu ir verslo industrija, tikriausiai, kad ne tik pritraukiate didelį srautą lankytojų, tačiau pritraukiate būtent tuos lankytojus, kurių Jums reikia ir kurie pirks Jūsų produktą ar paslaugą. Jeigu nesate Lietuvoje ar pasaulyje gerai žinomas prekės ženklas, patariame rinktis mažiau konkurencingus ir ilgesnius raktažodžius. Taip ne tik išvengsite konkurencijos, tačiau ir pritrauksite vartotojus, kurie ieškojo būtent specifinių paslaugų, kurias Jūs galite jiems suteikti.

Kurti nukreipiamuosius puslapius, kurie sutaptų su lankytojų viltimis

Paieškos sistemų tikslas – vartotojams pasiūlyti, kuo tikslesnį paieškos rezultatą, kuris atitiktų jų lūkesčius. Būtent dėl to, kai vartotojas paieškos laukelyje įveda frazę „mėlyni marškiniai“, Google jam iškart pasiūlo nukreipiamą puslapį apie mėlynus marškinius, o ne visą mėlynų marškinių parduotuvės svetainę. Kodėl? Todėl, kad nukreipiamuosiuose puslapiuose yra pateikiamas visas reikalingas turinys, kurio vartotojas ir ieškojo. Nukreiptas į parduotuvės svetainę, jis turėtų atlikti dar vieną svetainės vidinę paiešką, kol galiausiai rastų savo ieškomą produktą.

Aktualūs, lankytojų viltis atitinkantys ir be klaidų sukurti nukreipiamieji puslapiai yra būtina SEO strategijos dalis. Šis elementas ne tik atsiduria aukštai paieškų rezultatuose, tačiau taip pat ir padeda interneto svetainei lankytojų srautą konvertuoti į konkrečius pardavimus ir pelną.

Patobulinti puslapių krovimo laiką

Jau daugiau nei 7 metai, kai Google atsižvelgia į svetainės krovimo laiką, rikiuodama ją savo rezultatuose. Vienas dalykas dėl kurio mes esame tikri – naršytojai nekenčia lėtai besikraunančių interneto svetainių. Kadangi paieškų sistemos nenori vartotojams suteikti nemalonios patirties, lėtos svetainės yra šalinamos iš sistemų pateikiamų rezultatų. Taip yra prarandamas matomumas, lankytojai, galimos konversijos ir įmonės pelnas. SEO strategija yra kuriama norint to išvengti.