19th Ave New York, NY 95822, USA

Interneto svetainių pradžiamokslis – Pamoka nr. 1

Kiekvienas verslas turi skirtingus tikslus, todėl labai svarbu juos kuo aiškiau identifikuoti ir numatyti. Dėmesį reikėtų skirti ne tik ilgalaikiams tikslams – reikia aiškiai apsibrėžti ir trumpalaikius, specifinius tikslus, skirtus tam tikrai sričiai, pavyzdžiui – elektroniniam marketingui.google reklamos specialistas

Aiškūs tikslai padės įmonei sukurti konkretų planą, kurio laikydamiesi būsite garantuoti, kad nepaklysite interneto platybėse ir Jūsų veiksmai tikrai atneš įmonei naudą.

Yra daugybė būdų kaip E-marketingas gali pagelbėti Jūsų verslui. Jo pagalba galite:

  • Susidraugauti su savo klientais naudodami socialinius tinklus
  • Sėkmingai parduoti prekes internete
  • Surasti naujų klientų
  • Išlaikyti esamus klientus ir t.t.

Prieš pradedant visus darbus, turite užduoti sau klausimą, kodėl aš noriu turėti interneto svetainę ir kokios naudo iš jos tikiuosi?

Įsivaizduokite, kad turite kirpyklą. Jūsų tikslai tokiu atveju galėtų būti:  apkirpti kuo daugiau klientų,  parduoti kuo daugiau papildomų paslaugų,  parduoti paslaugas kuo brangiau ir parduoti daugiau produktų. Kad įgyvendintumėte šituos tikslus Jums reikia daugiau klientų arba geresnės pardavimo taktikos. Bet pirmiausia potencialūs klientai turi žinoti, kad Jūs egzistuojat.

Būtent šiuo klausimu Jums gali padėti elektroninis marketingas.

Nuo ko pradėti? Geriausia pradėti nuo vietinių skelbimų puslapių – čia svarbiausia, kad žmonės visuomet galėtų lengvai surasti informaciją apie Jus. Google siūlo tam nemokamą  įrankį  Google Business (google.com/business). Juo naudodamiesi Jūs galėsite susikurti savo kirpyklos anketą ir susivesti reikalingiausią informaciją, tokią kaip: darbo laikas, kirpyklos adresas,  kainos, aprašymas ir pan. Taip pat galėsite talpinti nuotraukas ir video, o Jūsų klientai galės palikti atsiliepimus ar pasidalinti informacija apie Jus su savo draugais. Bet svarbiausia – Jūs būsite matomi Google paieškos rezultatuose bei žemėlapiuose.

Kitas žingsnis – socialiniai tinklai. Naudodami socialinius tinklus, tokius kaip: Facebook, Google+ ar Twitter, galėsite laisvai dalintis nuotraukomis, patarimais, skelbti akcijas ir kitą informaciją.

Tinkamai išnaudodami šiuos nemokamus e-marketingo įrankius greitai pasieksite savo tikslus ir tuomet pastebėsite, kad Jūsų tikslai didėja, auga.  Tuomet nemokamų sprendimų Jums nebeužteks, nes Jūsų tikslams pasiekti reikės originalesnių techninių galimybių.

Būtent tuomet, kai Jūsų verslas pakankamai išaugs, internetinė verslo svetainė taps vienu svarbiausių įrankių siekiantseowp-dropdown-bg sukurti ir išlaikyti teigiamą Jūsų verslo įvaizdį. Joje galėsite talpinti visą reikiamą informaciją apie Jūsų verslą: video, nuotraukas, žemėlapius, paslaugų aprašymus, brėžinius, naujienas ir t.t.  Turėdami kokybišką interneto svetainę turėsite visas galimybes svetainės lankytojus paversti savo klientais.

Nepamirškite, kad tam, jog būtų pasiekti tikslai, labai svarbu juos nuolat matuoti. Šiuo klausimu Jums gali pagelbėti Google Analytics. Šis įrankis turės visą reikiamą informaciją apie tai, kas vyksta Jūsų interneto svetainėje, ko ieško ir kaip randa Jūsų potencialūs klientai.

Taigi, apibendrinant, galima palinkėti – nebijokite kelti savo verslui aukštesnių tikslų, siekite jų turėdami konkretų planą, nuosekliai įgyvendinkite plane numatytus žingsnius ir, svarbiausia –neužmirškite stebėti, kaip Jums sekasi.

 

Šaltinis https://digitalgarage.withgoogle.com/