Interneto svetainės pakeitimai padedantys smulkiems verslams konkuruoti su stambiomis įmonėmis

Pripažinkite, kad nesvarbu kiek darbuotojų dirba įmonėje, kokio dydžio ar koks įmonės generuojamas pelnas yra, interneto svetainės yra vienas efektyviausių marketingo įrankių. Internetas yra prieinamas visiems, o paieškų sistemos visus verslus reitinguoja nepriklausomai nuo jų dydžio (nors ir yra paplitęs mitas, kad stambios įmonės turi prioritetą).

Suderinus kelis pagrindinius SEO ir interneto svetainių dizaino elementus Jūsų smulkus verslas gali tapti rimtu konkurentu daug stambesnėms įmonėms. Puslapiai Verslui komanda dalinasi keliomis strategijos padedančiomis laimėti šioje konkurencingoje kovoje.

Dar neturite internetinės svetainės? Parašykite mums!

Sekite seo ir interneto svetainių dizaino naujienas bei pasinaudokite jomis

Kai kalba pasisuka apie smulkaus verslo interneto svetainę, pirmasis klausimas kylantis verslininkams yra „kiek tai kainuos?“ Galime prisipažinti, kad tikslaus atsakymo į šį klausimą pateikti negalime, tačiau dažniausiai kainos svyruoja nuo 200 Eur. iki 20 000 Eur. ir daugiau. Kodėl toks didelis skirtumas? Todėl, kad profesionalios dizaino kompanijos, turinčios gerą reputaciją ir ilgą klientų eilę, nėra linkusios apsiimti smulkiais projektais ir taip pakelia savo paslaugų kainas.

Vis dėlto, kartais pasitaiko ir kitas variantas. Kai kurios skaitmeninio marketingo įmonės naudojasi klientų nesupratimu apie technologijas ir net už smulkiausius svetainės patobulinimus prašo nesuvokiamos pinigų sumos. Norint to išvengti ir nepermokėti už SEO ir interneto svetainės dizaino paslaugas, patariame naudotis šiais patarimais:

Skaitykite klientų atsiliepimus. Klientų atsiliepimai jau nėra skirti tik viešbučiams ir restoranams. Dabar klientai savo atsiliepimus palieka apie visose sferose dirbančias įmones, interneto svetainės dizaino industrija ne išimtis. Prieš rinkdamiesi interneto svetainių kūrimo įmonę perskaitykite atsiliepimus apie įmonę, o jeigu jų nerandate – paprašykite pačios įmonės.

Peržiūrėkite įmonės atliktų darbų sąrašą. Posakis „atlikti darbai kalba patys už save“ ypač tinka renkantis interneto svetainių kūrimo įmonę. Atkreipkite dėmesį ne tik į svetainės vizualinę dalį, tačiau pasigilinkite ir į technines savybes: SEO optimizaciją, krovimo laiką, TVS ir kt. Jeigu norite pamatyti mūsų atliktus darbus, prašome susisiekti ir mes jais pasidalinsime su malonumu.

Taigi sekdami SEO ir interneto svetainių dizaino naujienas prisidedate sau didelį pliusą, kuris gali padėti Jūsų įmonei sutaupyti bei pasistūmėti konkurencingoje kovoje.

Užmegzkite santykius su savo klientais

Jeigu esate smulkaus verslo valdytojas, tikriausiai pastebėjote kaip stambios įmonės kuria dialogą su savo klientais. Jums atrodo, kad jie yra visiškai kitoje lygoje nei Jūs, nes jų vardas yra gerai žinomas, jie turi didelį klientų ratą bei naudojasi viešųjų ryšių strategijomis, kurios Jūsų verslui yra neprieinamos. Tiesa, toks žinomumas įmonėms suteikia naudos, tačiau atsiminkite, kad kažkada ir stambios įmonės buvo nežinomos.

Šiandien, pasinaudojus technologijomis, santykius su klientais užmegzti tampa lengviau, o pagrindinis įrankis tai padaryti yra interneto svetainės. Interneto svetainėje yra sukuriamas pirmas įspūdis, tad užtikrinkite, kad čia yra pateikiama pati svarbiausia informacija apie jus, tačiau yra nepamirštami ir Jūsų klientai: yra išdėstomos aiškios naudos, kurias suteikiate jiems, yra integruota galimybė su Jumis susiekti be nesklandumų. Taip pat itin svarbu nevengti asmeniško bendravimo ir kalbėti savo, o ne kompanijos vardu.

Rinkitės standartinį ir klientui aktualų interneto svetainės dizainą

Svarbu atskirti madingą ir standartinį interneto svetainės dizainą. Standartinis interneto svetainės dizainas nereiškia, kad tai bus tik kita pagal šabloną sukurta svetainė. Standartinis ir klientui aktualus dizainas yra toks dizainas, kuris patvirtina, kad pažįstate savo klientus, jų poreikius ir interneto svetainę pritaikote jiems. Madingas dizainas yra šiuo metu populiarus dizainas siekiantis vartotojų dėmesio.

Deja, bet smulkieji verslai dažnai pasiduoda pagundai naudoti tai kas madinga, nors mada ir neatitinka jų įmonės tipo ir teikiamų paslaugų. Norėdami konkuruoti su stambiomis įmonėmis ir nebūti priversti keisti interneto svetainės kasmet, su savo dizaino įmone išsiaiškinkite ar siūlomas dizainas yra tikrai aktualus ir tarnaus Jums bent kelis metus.

Aktualus interneto svetainės dizainas pasižymi aiškia navigacija, nesenstančia estetika ir vartotojo patirties savybėmis. Jeigu nesate tikri ar Jūsų verslo interneto svetainės dizainas yra aktualus ir efektyvus parašykite mums ir gaukite nemokamą konsultaciją.

Taigi matome, kad sukurti efektyvią interneto svetainę, kuri konkuruotų su stambiomis įmonėmis nereikia didelės sumos pinigų. Tereikia užtikrinti, kad svetainės dizainas būtų patogus vartotojui, įmonė visada išlaikytų ryšį su savo klientais, o prieš renkantis interneto svetainių kūrimo įmonę yra būtina smulkiau pasidomėti apie ją.

Jeigu turite daugiau klausimų apie interneto svetainių kūrimą susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai.