Google rekama

Google reklama - AdWords

Visiems naujiems klientams 45 EURŲ DOVANA  

Tai – greičiausias būdas pasiekti potencialius klientus, kurie ieško informacijos apie Jūsų paslaugas ar prekes. Google AdWords  padės Jums patekti į pirmuosius paieškos rezultatų puslapius.

Mūsų naudojamos Google reklamos strategijos padės pasiekti Jūsų tikslinę auditoriją tinkamiausiu metu. Mes pasirūpinsime, kad Jūs gautumėte geriausią rezultatą už geriausią kainą.

Google reklama yra greičiausias būdas pasiekti Jūsų potencialius klientus. Pasirinkite raktažodžius, norimus miestus, reklamos rodymo tvarkaraštį ir daugybę kitų Jūsų tikslinės grupės atrankos kriterijų, bei nukreipkite juos į Jūsų reklamuojamos paslaugos ar prekės pristatymo puslapį (angl. landing page).

Tiesioginis ryšys su Jūsų tiksline auditorija

Mūsų Google sertifikuoti specialistai suras Jūsų siūloma paslauga ar preke besidominčius klientus ir pasirūpins, kad reklama pasiektų būtent juos. Ne kartą išbandytos strategijos užtikrina geriausią mūsų klientų investicijų grąžą.

Tinkamiausių raktažodžių atranka

Mes užtikrinsime, kad kuriant Google reklamos kampaniją, nebūtų švaistomi Jūsų pinigai. Tam labai svarbu kruopščiai atrinkti raktažodžius, naudoti neigiamus raktažodžius bei taikyti daug kitų taisyklių, kurias mes sužinojome tiesiogiai iš Google.

Konvertuojančios reklamos

Viena didžiausių reklamos kainos dedamųjų dalių yra tikėtinas paspaudimo koeficientas, todėl norint sutaupyti, būtina kurti reklamas, kurias žmonės būtų linkę pasirinkti. Mes turime patirtį ir gerai žinome, kaip tai padaryti.

Produkto puslapis (landing page)

Mes naudojame technologijas, kurios maksimalizuoja šansus, kad klientas su Jumis susisieks ar nupirks Jūsų prekę. Mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad klientas nepaliktų Jūsų puslapio nesusisiekęs su Jumis.

Remarketingas – priminti ir sudominti

Tikslinė reklama (angl. remarketing) yra pigus ir patikimas būdas priminti apie save susidomėjimą parodžiusiems klientams. Pasiekite 50% prarastų lankytojų dar kartą ir įtikinkite juos įsigyti Jūsų paslaugas ar prekes. Sekite savo potencialių klientų judėjimą internete.

Nuolatinis kvalifikacijos kėlimas ir Google palaikymas mums leidžia teikti geriausias paslaugas rinkoje!

Mūsų klientai

Peržiūrėti visus

25

Google reklamos kampanijos

10%

Vidutinis konvertavimas

7

Remarketingo kampanijos

5k+

Paspaudimų

9

Kriterijai atrenkant tikslinę auditoriją

11

Miestų, kuriuose vykdomos mūsų reklamos kampanijos

Papasakokite apie savo lūkesčius

Leiskite MUMS padėti JUMS augti!

Rekomendacijos

Peržiūrėti visas

Užpildykite formą ir mes susisieksime su Jumis per 24 valandas!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Telefono numeris

Parašykite, kuo mes galime Jums padėti?