19th Ave New York, NY 95822, USA

Google Jus stebi: neįprasti sprendimai, kurie padeda užimti aukštesnes pozicijas paieškos rezultatuose

Interneto svetainių kūrimu Pietinėje Didžiosios Britanijos dalyje užsiimantis „Interita“ padalinys Sitesforbusiness.co.uk nuolat susiduria su klientų prašymais pagerinti jų pozicijas paieškos sistemose. Tai išties daug žinių reikalaujantis ir didelę naudą klientams atnešantis darbas, kadangi kiekvienam verslui klientai, kurie atkeliauja iš interneto svetainės yra labai svarbūs.

Pristatome atvejį, kuris pareikalavo neįprastų sprendimų tam, kad kliento pozicijos paieškos rezultatuose žymiai pasikeistų.

Šio kliento svetainei atlikome daugybę SEO optimizavimų, bet dėl labai didelės konkurencijos rinkoje buvome stabiliai įstrigę 4-ame Google paieškos rezultatų puslapyje (t.y. 30 – 40 paieškos rezultatų pozicija). Nei nukreipiančios nuorodos iš kitų puslapių, nei vidinis optimizavimas padėties negelbėjo.

interneto-svetianių-kūrimas

 

Kadangi situacija nesikeitė keletą mėnesių, buvo nutarta išbandyti gana neįprastą sprendimą: parašėme straipsnį apie skirtumus tarp „Landing page“ (konvertavimosi puslapio) ir interneto svetainių, išvertėme jį į anglų kalbą.

Straipsnio pristatymą su nuoroda išplatinome naujienlaiškiu 4000 prenumeratorių. Kliento interneto svetainės apsilankymų skaičius iškart išaugo beveik 4 kartus.

svetianių kūrimas vilniuje

Kadangi išsiųstas naujienlaiškis nukreipiančių nuorodų nesukuria ir Google (teoriškai ) negalėtų pasakyti, ar Jūsų svetainėje apsilankymų padaugėjo, nes visi Google Analytics duomenys yra privatūs, tai (teoriškai) neturėtų daryti įtakos Jūsų interneto svetainės pozicijai paieškos sistemoje. Tačiau čia daug ką pasako Webmasters duomenys.

Internetinės svetianės kūrimas

 

Kaip matote, rezultatai kalba patys už save: iš užimamos 30-40 pozicijos pakilome į 22-25.

Apie tokius rezultatus nebuvome net pagalvoję, tačiau čia iškilo vienas klausimas – ar Google naudoja Google Analytics duomenis Jūsų svetainės reitingavimui ir jei taip – ar tai nepažeidžia privatumo nuostatų? Juk kalbame apie konfidencialius kiekvienos svetainės duomenis.

Google moralumo klausimą paliksime spręsti Jums patiems…