e marketingas

Elektroninio pašto marketingas

Mes sukursime specialiai Jūsų tikslinei auditorijai skirtas el.pašto marketingo kampanijas, kurios padės pristatyti naujus produktus, paslaugas bei įmonės naujienas esamiems ir būsimiems klientams.

Elektroninio pašto reklama yra efektyviausias būdas komunikuoti su Jūsų tiksline auditorija ir gauti investicijų grąžą. Bendraukite su savo esamais ir potencialiais klientais, praneškite jiems svarbiausias įmonės naujienas ir laimėjimus!

Marketingo specialistai puikiai žino, kad elektroninis paštas yra pelningo verslo pagrindas, ypač tuomet, kai kalbama apie investicijos grąžą. Asmeninė, konkrečiai tikslinei grupei skirta el. pašto marketingo kampanija yra geriausias būdas stiprinti prekinio ženklo žinomumą ir gauti naujus užsakymus.

Mūsų marketingo specialistai naudoja specialius įrankius ir strategijas marketingo kampanijos rezultatams sekti. Mes esame pasirengę suteikti aukščiausios kokybės paslaugas – nuo elektroninio laiško dizaino sukūrimo iki rezultatų sekimo ir analizės.

Geriausios el. pašto marketingo strategijos

Mūsų komanda išanalizuos Jūsų verslo poreikius ir sukurs geriausią komunikacijos strategiją, kuri leis pasiekti Jūsų tikslinę auditoriją ir išsiaiškinti jos poreikius bei lūkesčius.

El. pašto marketingo kampanijos

Mes esame pasiruošę sukurti elektroninio laiško dizainą skirtą Jūsų bendravimui su tikslinėmis auditorijomis. Mes padėsime Jums pasiekti didžiausią grįžtamąjį ryšį ir užtikrinsime pardavimų didėjimą.

El. laiško dizainas

Mūsų kūrybingi dizaineriai ir naudojamos technologijos pagerins elektroninio laiško atidarymo procentą. Elektroninio laiško turinys bus pateikiamas patraukliai ir garantuos didesnį Jūsų prekės ženklo žinomumą.

Statistika ir ataskaitos

Išsami ataskaita suteiks galimybę tiksliai žinoti, kas atidarė Jūsų el. laišką, kiek iš perskaičiusių Jūsų laišką apsilankė svetainėje ir kas tapo realiu klientu.

Mes pasirūpinsime viskuo: nuo el.laiško dizaino sukūrimo iki el.pašto reklamos kampanijos ir programavimo!

Mūsų darbai

Peržiūrėti visus

Būkite pastebėti internete naudodamiesi mūsų elektroninio pašto marketingo paslaugomis. Strategija, pritaikymas ir stebėsena – tai svarbiausi elementai kiekvienai sėkmingai kampanijai.

4

Aktyvios kampanijos

23

El. laiško dizaino darbai

7

El. pašto marketingo klientai

9

Ataskaitų parametrai

Papasakokite mums apie savo projektą

Leiskite MUMS padėti JUMS augti!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Telefono numeris

Parašykite, kuo mes galime Jums padėti?