19th Ave New York, NY 95822, USA

Ar Jūsų internetinė svetainė nuobodi?

Tikriausiai, kiekvienas interneto vartotojas vis dar užklysta į internetines svetaines, kurių dizainas primena praeitą tūkstantmetį, o pateikiamas turinys tose svetainėse atrodo lyg kelių šimtų puslapių romanas. Šiandien, skaitmeniniam marketingui keičiant tradicinį, yra svarbu pasirūpinti, kad Jūsų verslo internetinė svetainė būtų moderni, prisitaikančio dizaino, turinys joje pateiktas glaustai bei aiškiai ir, svarbiausia, turite užtikrinti, kad Jūsų internetinės svetainės nebūtų nuobodžios.

Kadangi internete Jūsų konkurentas yra vos už kelių pelės paspaudimų, savo internetine svetaine turite užtikrinti, kad vartotojas pasirinks Jūsų siūlomą produktą ar paslaugą. Norint to pasiekti, turite garantuoti, kad internetinė svetainė nebus nuobodi, o tai padaryti galite atsižvelgę į šiuos tris paprastus patarimus:

1.Internetinė svetainė moderni ir prisitaikančio dizaino

Kas yra modernu apibrėžti labai sunku, nes interneto technologijos tobulėja neapsakomu greičiu ir, jeigu internetinė svetainė atrodo itin moderniai šiandien, tai nereiškia, kad ir rytoj ji bus tokia. Sekti interneto svetainių kūrimo dizainą galima specialiuose dizaino vertinimo svetainėse, internetinių svetainių kūrimo įmonių atliktų darbų puslapiuose ar tiesiog stebint naujas konkurentų ir kitų interento vartotojų svetaines. Tikriausiai, net nereikia priminti, kad šiandien didžioji dalis vartotojų internetu naudojasi savo mobiliaisiais įrenginiais, tad internetinę svetainę pritaikyti įvairaus dydžio ekranams yra gyvybiškai svarbu.

2. Internetinė svetainė turi išsiskirti

Išpopuliarėjus Bootstrap internetinių svetainių kūrimo karkasui bei nemokamoms WordPress temoms, daugelis svetainių tapo itin panašios struktūros. Norint to išvengti rekomenduojama nenaudoti esamų dizaino šablonų, nes didelė tikimybė, kad Jūsų svetainė lankytojams primins jau kažkada lankytą svetainę, kuri, galbūt, jiems paliko blogą įspūdį. Prieš ruošiantis kurti ar atnaujinti svetainę svarbu pasisamdyti profesionalią internetinių svetainių kūrimo įmonę, kuri suteiks Jums konsultaciją, išsiaiškins Jūsų poreikius bei garantuos unikalų dizainą.

Gauti nemokamą konsultaciją apie internetinių svetainių kūrimą

3. Internetinės svetainės tekstas turi būti suglaustas, lengvai skaitomas

Vidutiniškai internetinės svetainės lankytojas naujoje svetainėje praleidžia 15 sekundžių. Kaip manote, ar tiek sekundžių jam užteks perskaityti ilgą Jūsų įmonės istoriją arba neapsakomus komandos nuopelnus? Turimas 15 sekundžių privaloma išnaudoti, kaip įmanoma efektyviau: garantuoti, kad turinys yra lengvai skaitomas ir įsimenamas, patraukinatis akį, svarbiausi dalykai yra kontrastingai išskirti. Taip pat, internetinių svetainių tekstai turėtų būti komponuojami kartu su originaliais ir unikaliais paveikslėliais bei ikonomis.

Kitos naujienos