19th Ave New York, NY 95822, USA

6 patarimai renkantis interneto svetainių kūrimo įmonę

Sprendimas kam bus suteikta galimybė sukurti Jūsų verslo interneto svetainę yra vienas iš svarbiausių ir sunkiausių uždavinių kiekvienam verslininkui. Investavimas į gerą interneto svetainę yra ilgalaikė investicija, kuri garantuoja sėkmę tolimesnei įmonės veiklai, tad kiekvienas nori pasirinkti geriausią įmanomą variantą. Šį sudėtingą uždavinį palengvinti gali tik profesionali interneto svetainių kūrimo įmonė.

Daugeliu atvejų interneto svetainė yra ta vieta, kurioje potencialus klientas pirmą kartą susipažįsta su įmone ir susidaro gerą arba blogą įspūdį apie ją. Pripažinkite, juk pirmasis įspūdis yra itin svarbus?

Jeigu garantuosite, kad Jūsų interneto svetainės dizainas yra estetiškas, lengvai suprantamas ir patogus vartotojui, jis maloniai naršys visuose interneto svetainės puslapiuose, kol galiausiai ras tai ko ieškojo. Kitu atveju, jeigu dizainas bus pasenęs ir nepatogus – vartotojas akimirksniu eis savo problemos sprendimų ieškoti Jūsų konkurentų svetainėse.

Norėdami sužinoti kaip su interneto svetainių dizaino kūrimu susidoroja Puslapiai Verslui komanda susisiekite su mumis ir papasakokite mums apie savo projektą. Mes visada džiaugiamės galėdami padėti šiuo klausimu ir kiekvienam vartotojui pasiūlome nemokamą konsultaciją.

Susisiekite su mumis

O dabar dalinamės 6 patarimais, kurie padės Jums išsirinkti interneto svetainių kūrimo įmonę, kuri pateisins Jūsų lūkesčius.

Rinkitės tokią įmonę, kuri vengia per daug madingo dizaino

Interneto svetainė yra investicija, tad verslininkai nori, kad ši investicija neštų pelną ne vienerius metus ateityje. Interneto svetainių kūrimo įmonės, kurios remiasi klasikiniu dizainu supranta, kad modernus ir itin šiuolaikiškas dizainas padės patraukti vartotojų dėmesį, tačiau tas dėmesys ne visada gali virsti teigiamu įspūdžiu. Mados nuolat keičiasi, tad pasirinkę šiandien itin populiarų dizainą, rytoj, madai praėjus, turėsite mokėti pinigus už naują dizainą.

Rinkitės interneto svetainę, kuri teiks naudą ne vienerius metus

Reikalaukite kuo daugiau atliktų darbų pavyzdžių

Nesidrovėkite ir savo dizaino įmonės prašykite kiek įmanoma daugiau realių interneto svetainių pavyzdžių. Žodžiu „realus“ turime galvoje tai, kad nepasitenkinkite vien sukurtų interneto svetainių nuotraukomis. Visada prašykite sukurtos interneto svetainės adreso, kad galėtumėte patys išbandyti vartotojo patirties ir sąsajos subtilybes, SEO ir kt. Jeigu interneto svetainių kūrimo įmonė jums atsiunčia tik nuotraukas, tai reiškia, kad ši įmonė dėmesį skiria tik svetainės estetiškumui, o ne techninėms detalėms.

Prašyti turėtumėte kelių skirtingų interneto svetainių pavyzdžių. Puslapiai Verslui savo klientams atliktus darbus gali pristatyti pagal verslo industriją, B2B/B2C, kompanijos dydį, tikslus, e-komercijos puslapius ir pan.

Realūs atlikti darbai čia

Taigi rinkdamiesi interneto svetainių kūrimo įmonę visada reikalaukite realių pavyzdžių. Turėdami galimybę naršyti tose svetainėse matysite ar dizaineriai sugeba svetainę pritaikyti įmonėms tikslams, SEO ar yra linkę visą dėmesį skirti svetainės išvaizdai.

Interneto svetainių kūrimo įmonė turėtų Jums padėti išsirinkti TVS

Turinio valdymo sistema (TVS) leidžia įmonėms valdyti interneto svetainės turinį neturint jokios programavimo patirties. TVS leidžia įmonėms pridėti, ištrinti paveiksliukus, rašyti tinklaraštį bei atlikti kitus paprastus veiksmus.

Šiuo metu populiariausia ir mūsų komandos mėgstamiausia TVS yra WordPress. Kitos populiarios TVS yra Drupal, Joomla, Magento ir kt.

Nesvarbu kokioje industrijoje sukasi Jūsų verslas, 95 proc. atvejų Jūsų interneto svetainei bus reikalinga TVS. Geriausios interneto svetainių kūrimo įmonės turi gilų supratimą apie turinio valdymo sistemas ir žino kaip ir kokia TVS yra tinkamiausia. TVS turi padėti pasiekti verslo tikslus ir suteikti vartotojui teigiamą patirtį redaguojant interneto svetainės turinį.

Tokie yra trys pirmieji ir itin svarbūs Puslapiai Verslui komandos patarimai renkantis interneto svetainių kūrimo įmonę. Trimis sekančiais patarimais su Jumis pasidalinsime sekančią savaitę, o iki tol rekomenduojame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį bei skaityti straipsnį „3 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš pirkdami interneto svetainę“.

Kitos naujienos