19th Ave New York, NY 95822, USA

6 internetinės svetainės dalys būtinos Jūsų verslui

Nesvarbu ar esate startup‘as ar tarptautinio dydžio kompanija, šiandien Jūsų verslas neįsivaizduojamas be internetinės svetainės. Pripažinkite, juk ir Jūs patys dažniausiai informacijos ieškote internete. Vis dėlto, vien turėti paprastą internetinę svetainę neužtenka tam, kad būtų pasiekti verslininkų bei vartotojų tikslai. Taigi, kokios internetinės svetainės dalys yra svarbiausios kuriant savo įvaizdį internete smulkaus ir vidutinio dydžio kompanijoms?

Internetinės svetainės dalys padėsiančios Jūsų verslui:

1. Domeno vardasInterneinės svetainės dalys būtinos Jūsų verslui

Bene svarbiausias Jūsų svetainės komponentas yra domeno vardas. Jis atspindi kas yra Jūsų kompanija, kuria prekės ženklo įvaizdį, dažnai supažindina su teikiama paslauga ar produktu. Dažniausiai siekiama, kad domeno vardas pasibaigtų .com  arba savo šalies trumpiniu (Lietuvos atveju – .lt). Prieš užsisakant domeno pavadinimą reiktų įsitikinti ar jis yra laisvas.

2. Navigacija tinklalapio viršuje

Privalote užtikrinti, kad kiekvienas Jūsų internetinė svetainės puslapis turėtų navigaciją, kuri būtų lengvai pasiekiama ir skatintų vartotojus apsilankyti kitose svetainės dalyse. Dažniausiai paplitęs ir bene patogiausias variantas – navigacijos eilutę įterpti puslapio viršuje.

3. Kontaktai

Svetainės nėra kuriamos vien tam, kad būtų galima jomis grožėtis. Jos turi pritraukti, kuo daugiau lankytojų bei juos konvertuoti į klientus. Visos internetinės svetainės dalys vienaip ar kitaip turėtų skatinti vartotoją įsigyti kompanijos siūlomą produktą ar paslaugą. Tam vartotojui yra būtina sužinoti įmonės kontaktus. Svarbu įtraukti, kuo daugiau kontaktų: žemėlapį, kuriame matytųsi įmonės lokacija, kontaktinę formą, telefono numerius, el. paštą, nuorodas į socialinius tinklus, darbo valandas ir kt.

Gauti nemokamą konsultaciją dėl pelną nešančios internetinės svetainės kūrimo

4. Turinys ir paveikslėliai

Be turinio Jūsų svetainė yra niekas. Daugelis verslų tiki, kad geras turinys yra estetiškas ir, atrodo, visai tinka įmonės temai. Deja, tai yra mitas. Geras turinys yra tas, kuris vartotojui suteikia tam tikrą naudą, padeda išspręsti jų problemą. Geras turinys yra tas, kuris yra nuolat atnaujinamas, suteikia informaciją naujausiomis temomis ir nėra plagiatas. Patikrinti, ar Jūsų verslo internetinėje svetainėje nėra plagiato galima su CopySpace programa.

Turbūt sunku įsivaizduoti internetinę svetainę, kurioje visiškai nebūtų vizualinių elementų. Tikri paveiksliukai yra itin reikšmingi, nes vartotojai vizualinę informaciją yra linkę priimti lengviau bei greičiau. Žvelgiant iš techninės pusės, yra svarbu, kad paveiksliukai užimtų kaip įmanoma mažiau vietos, kad tai nepakenktų svetainės krovimo laikui.

5. Prisitaikymas prie įvairaus dydžio ekranų

Vartotojai Jūsų svetainėje lankysis naudodami savo nešiojamus ir planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus. Yra gyvybiškai svarbu, kad Jūsų internetinė svetainė būtų prisitaikanti prie įvairaus dydžio ekranų ir visuose juose turinys atrodytų patraukliai ir patogiai.

internetines svetaines dalys6. Tinklaraštis

Tinklaraštis, dar geriau žinomas, kaip blog‘as yra būtina, kiekvieno smulkaus ir vidutinio dydžio verslo, internetinės svetainės dalis. Tinklaraštis padeda pritraukti daugiau lankytojų į Jūsų internetinę svetainę, padeda generuoti potencialius klientus (lead‘us), kelia įmonės prestižą, kuria patikimumą vartotojų akyse. Tinklaraštis privalo būti pildomas reguliariai bent kartą per savaitę, turėti 2-3 išorines ir vidines nuorodas, susijusį paveikslėlį ir kokybišką call-to-action.

Taigi, apžvelgėme internetinės svetainės dalis, kurios būtinos smulkaus ir vidutinio dydžio įmonėms. Vis dėlto, daugelis verslininkų vis dar pamiršta įtraukti šias pagrindines dalis savo įmonės tinklalapyje. Skirkite laiko ir pinigų investuoti į prisitaikančio dizaino, tikslingą turinį platinančią, paieškos sistemoms optimizuotą ir patogią svetainę bei išsiskirkite iš savo konkurentų.