19th Ave New York, NY 95822, USA

5 įrankiai padedantys valdyti socialinius tinklus

Nieko nenustebinsime pasakydami, kad šiandieniniame pasaulyje kiekvienas verslas (ypač B2C sektoriaus) norėdamas būti efektyvus, savo komunikacijos strategijoje turi išnaudoti populiariausius socialinius tinklus. Socialinių tinklų marketingas tapo geriausiu būdu reklamuoti savo verslą, kurti prekės ženklo įvaizdį bei tiesiogiai pasiekti savo tikslines auditorijas.

Vis dėlto, sėkmingai administruoti socialinius tinklus gali tapti itin sunki užduotis jeigu neturėsite atitinkamų žinių bei nesinaudosite gelbstinčiais įrankiais. Norėdami palengvinti Jūsų socialinių tinklų administravimo kančias Puslapiai Verslui komanda dalinasi 5 įrankiais, kurie padės valdyti publikuojamą turinį, parinkti tinkamiausias auditorijas bei sutaupyti Jūsų laiką.

1. Hootsuite

Socialinių tinklų marketingas hootsuite

Hootsuite yra naudingas asmenims, kuriems yra svarbus socialinių tinklų marketingas ir kurie nori lengviau valdyti savo paskyras keliose platformose. Jis yra pamėgtas ir komunikacijos kompanijų, kurioms tenka administruoti kelių šimtų klientų socialinius tinklus.

Šis įrankis vartotojams suteikia galimybę valdyti daugiau nei 25 skirtingus socialinius tinklus, įskaičiuojant ir pačius pagrindinius: Facebook, Google+, Linkedin, Instagram, Pinterest ir kt. Kiekvienas vartotojas turi galimybę pasirinkti, kuriai socialinio tinklo paskyrai bus skiriamas didžiausias dėmesys, tiesiogiai stebėti srauto pakitimus bei pagal tai suplanuoti įrašų publikavimo tvarkaraštį.

Užsisakyti socialinių tinklų marketingo paslaugas

Puslapiai Verslui komandos socialinių tinklų marketingo specialistai taip pat naudojasi šiuo įrankiu dėl galimybės stebėti specifinės nišos „influencerius“, sužinoti populiariausias grotažymes bei sekti įvykdomas konversijas. Sistemos valdymo skydelyje taip pat yra integruota galimybė valdyti savo komandos narių veiklą, kiekvienam iš jų priskiriant vis kitas teises bei užduotis.

2. Buffer

Socialinių tinklų marketingas Buffer

Savo specifikacijomis Buffer yra labai panašus įrankis į Hootsuite. Šio įrankio pagalba taip pat tampa lengviau planuoti savo publikuojamų įrašų tvarkaraštį pačiuose populiariausiuose socialiniuose tinkluose. Buffer išsiskiria galimybe modifikuoti įrašą kiekvienam socialiniui tinklui atskirai.

Buffer vartotojui suteikia rekomendacijas kada yra pats geriausias metas publikuoti žinutes, kad būtų pasiekiama norima tikslinė auditorija. Taip pat šis įrankis yra naudingas dėl itin patogaus nuorodų paspaudimo sekimo bei analizės galimybių.

3. IFTTT

Socialinių tinklų marketingas ifft

„If This Then That“ sistema jos naudotojams leidžia automatizuoti socialinių tinklų platformas, programėles bei interneto svetaines, priklausomai nuo atlikto veiksmo. Pavyzdžiui, jeigu įkeliate naują vaizdo įrašą „Youtube“ paskyroje, jis gali būti automatiškai pasidalinamas ir Facebook ir Twitter socialiniuose tinkluose. IFTTT gali sutaupyti daug laiko jį naudojant ir asmeniniams reikalams. Pavyzdžiui, atostogų metu Instagram tinkle įkeltos nuotraukos gali būti automatiškai siunčiamos visiems šeimos nariams.

4. Friends + Me

Socialinių tinklų marketingas friends+me

Friends + Me yra integruotas su Google+, Twitter, Facebook, Linkedin, App.net ir Tumblr socialiniais tinklais. Jis leidžia stebėti, kuriuo metu publikacijos sulaukia daugiausiai vartotojų įsitraukimo ir atsižvelgęs į tai, automatiškai sukuria įrašų publikavimo planą.

Šis įrankis didžiausią dėmesį skiriai Google+ socialiniui tinklui ir suteikia galimybę savo įrašais pagerinti vartotojo interneto svetainės SEO rezultatus.

5. TweetDeck

Socialinių tinklų marketingas tweetdeck

TweetDeck yra itin populiariaus Twitter socialinio tinklo valdymo įrankis sukurtas dar 2011 metais Twitter programuotojų komandos, o dabar yra nemokamai prieinamas visiems Twitter vartotojams.

Naudojantis šiuo įrankiu galima administruoti kelias Twitter paskyras vienu metu, stebėti pasirinktas laiko juostas bei pranešimus, pridėti komandos narius bei planuoti naujų įrašų tvarkaraštį.

Gauti nemokamą konsultaciją apie socialinių tinklų marketingą

Šiuos penkis įrankius naudojame mes. Galbūt Jūs asmeniškai arba savo darbe naudojate kitus populiarius ir patogius įrankius? O jeigu dar vis svarstote ar socialinių tinklų marketingas yra efektyvus ir ar apsimoka turėti savo socialinių tinklų paskyras rekomenduojame paskaityti straipsnį „10 privalumų, kuriuos socialiniai tinklai gali duoti Jūsų verslui“.

Kitos naujienos