19th Ave New York, NY 95822, USA

5 elementai interneto svetainės namų puslapiui

Jeigu Jūsų interneto svetainės neneša naudos kurios tikitės ir galvojate apie svetainės keitimą, dizaino darbai turėtų prasidėti nuo namų puslapio tobulinimo.

Interneto svetainės namų puslapis yra vieta, kurioje apsilanko didžioji dalis visų Jūsų lankytojų. Priešingai nei nukreipimo puslapis (angl. – landing page), kuriame visi elementai yra orientuoti į vieno veiksmo atlikimą, namų puslapis turi atlikti kelias skirtingas funkcijas. Šitoms funkcijoms atlikti interneto svetainės namų puslapyje turi atsirasti elementai, pritraukiantys daugiau lankytojų, informuojantys juos bei generuojantys potencialių klientų kontaktus.

Užsisakyti interneto svetainę vos už 499 eur.

1. Interneto svetainės antraštė

Skambi antraštė yra pirmas elementas, kuris krenta vartotojui į akis. Norint, kad šis elementas nebūtų pirmas ir paskutinis elementas prieš lankytojui paliekant svetainę, turite garantuoti, kad antraštė aiškiai pasako, kokią naudą lankytojui gali duoti Jūsų verslas.

Stenkitės, kad antraštė būtų trumpa, paprasta ir aiški. Geras tokios antraštės pavyzdys yra Dropbox namų puslapyje.

dropbox interneto svetainės antrašte

Savo antraštę rekomenduojama pagrįsti ir paantrašte, kuri šiek tiek plačiau paaiškintų pagrindinę antraštę. Paantraštėje, trumpame aprašyme, turėtų atsispindėti ką ir kokiomis sąlygomis turite pasiūlyti.

Airbnb interneto svetainės paantraštė

2. Skatinantys veiksmą mygtukai

Pripažinkite, kad Jūsų interneto svetainės namų puslapio tikslas yra priversti lankytoją spausti nuorodas į kitus svetainės puslapius. Šiam tikslui pasiekti dažnai yra naudojami skatinantys veiksmą (angl. – call to action) mygtukai.

Šie mygtukai turėtų būti lankytojui pastebimoje vietoje, taip pat turėtų būti kontrastingai išskirti iš viso svetainės turinio. Tam galite panaudoti ryškias spalvas, išskirtinius teksto šriftus. Rekomenduojame mygtukų tekstą išlaikyti itin trumpą, iki trijų žodžių, kaip pvz.: „sužinoti daugiau“, „išbandykite nemokamai“ ir pan.

evernote interneto svetainės cta

3. Turinį paremianti nuotrauka

Žmonėms patinka estetiškos, kokybiškos nuotraukos. Išnaudokite tai savo namų puslapyje pridėdami nuotrauką, kuri atitiktų svetainėje publikuojamą turinį. Naudokite nuotraukas, kurios būtų pritraukiančios, gyvos, aiškiai nusakytų Jūsų verslo siūlomą produktą ar paslaugą. Taip pat stenkitės išvengti naudoti nuotraukas iš nemokamų nuotraukų bibliotekų. Vietoj nuotraukos taip pat galite naudoti ir trumpus vaizdo įrašus, kurie atitiktų minėtus kriterijus.

nike interneto svetaines elementai

4. Privalumai

Neslėpkite nuo lankytojų savo gerųjų savybių. Namų puslapyje aiškiai išdėstykite, kodėl lankytojas turėtų rinktis jus, o ne konkurentus. Parodykite savo produkto ar paslaugos privalumus, paaiškinkite, kodėl lankytojas privalo Jumis patikėti ir ką jis gali gauti jeigu sutiks išbandyti Jūsų siūlomą paslaugą.

Žinoma, kad Jūsų produktas pats geriausias ir apie jį galėtumėte prirašyti ne vieną lapą, tačiau pasistenkite, kad tekstas išliktų itin paprastas, trumpas ir lengvai skaitomas. Taip padarė Evernote:

interneto svetaines evernote privalumai

5. Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimai yra puikus būdas įrodyti savo patikimumą. Net 88 proc. interneto lankytojų skaito kitų vartotojų paliktus atsiliepimus, tad nepamirškite kelių gerų žodžių apie save pridėti ir į namų puslapį. Mes rekomenduojame pridėti bent 2-3 patenkintų klientų citatas.

Norint gauti daugiau pozityvių vartotojų atsiliepimų rekomenduojame išbandyti naują Revfee įrankį, kurio pagalba vos keliais pelės mygtuko paspaudimais galite gauti savo klientų atsiliepimus apie Jūsų įmonę.

interneto svetaines puslapiai verslui atsiliepimai

Tikimės, kad dabar interneto svetainės tobulinimo darbai bus lengvesni, o jeigu namų puslapis vis vien neatliks savo funkcijų, rekomenduojame paskaityti, kodėl lankytojai palieka Jūsų interneto svetainę.

 

Leave a comment