19th Ave New York, NY 95822, USA

5 būdai sukurti išskirtinę svetainę

Ar savo verslo industrijoje norite išsiskirti iš konkurentų?

Tikriausiai, kad mintyse atsakėte teigiamai.

Buvimas išskirtiniu gali padėti pritraukti tikslinės auditorijos dėmesį, didinti potencialių klientų skaičių bei pardavimus. Vienas ir šiame interneto amžiuje beveik pagrindinis elementas, sukuriantis įmonės išskirtinumą, yra interneto svetainės.

Kiekvienas asmuo, kuris yra įtrauktas į interneto svetainės kūrimą siekia, kad ta svetainė būtų išskirtinė. Klientai tikisi išsiskirti iš konkurentų, dizaineriai nori parodyti savo kūrybiškumą, o programuotojai mielai papildo savo atliktų darbų sąrašą darbais, kurie yra originalūs ir turintys neeilinių elementų.

Internete yra daugybė svetainių, kurios yra panašios arba identiškos dėl itin populiarių WordPress temų ir interneto svetainių šablonų, kurių pritaikymas nereikalauja daug laiko, dizaino ir programavimo žinių. Vis dėlto, Jūs ir Jūsų programuotojai galite siekti išsiskirti iš pilkos masės kūrybiškai atsižvelgę į šiuos 5 interneto svetainės elementus:

1. Tekstas ir turinys

Dažnai tai būna vienas esminių ir dažnai sunkiausiai įgyvendinamas interneto svetainės elementas. Interneto svetainės turinys privalo atitikti kliento asmenybę, atsižvelgti į įmonės kultūrą, tačiau turi būti ir paprastas, greitai suprantamas ir įsisavinamas. Svarbu atsiminti, kad kitame laido gale yra žmogus, tad turinį skirkite jam, o ne paieškų sistemų robotams. Taip pat nebandykite savo išskirtinumą demonstruoti žodyne sunkiai surandamais žodžiais vien tam, kad parodyti savo profesionalumą ir srities išmanymą, norint išsiskirti iš konkurentų įmonių.

Vienas puikiausių pavyzdžių, kaip turėtų atrodyti išskirtinis ir įmonės asmenybę atitinkantis turinys, galėtų būti MooseJaw svetainė. Atkreipkite dėmesį kaip unikaliai šioje svetainėje yra panaudojamas humoras, kuris skatina pardavimus.

interneto svetainės isskirtinumas moosejaw

2. Prekės ženklo įvaizdis

Prekės ženklo įvaizdis yra tas elementas, kuris verslą išskiria iš konkurentų ne tik internete. Jeigu esate profesionalus dizaineris, turite pastebėti savo kliento prekės ženklo išskirtinumus ir juos atspindėti interneto svetainėje. Pasistenkite, kad lankytojas, vos užėjęs į svetainę, iškart suprastų su kokiu prekės ženklu turi reikalą, o padarytą įspūdį galėtų atsiminti ilgą laiką. Tai gali lemti ir sėkmingą pardavimą ateityje.

Tikriausiai, kad Netflix prekės ženklo įvaizdžio negalėtumėte sumaišyti su jokiu konkurentų produktu. Logotipas, spalvos ir šriftai – viskas idealiai dera tarpusavyje, o lankytojui suteikia tik gerąsias patirtis.

interneto svetainės isskirtinumas netflix

3. Interneto svetainės struktūra

Gerai, prisipažįstame. Tekstas ir turinys nėra sunkiausiai įgyvendinamas elementas. Toks elementas yra svetainės išdėstymas. Gerą pirmą ir įsimenamą įspūdį galite padaryti pasitelkdami anksčiau lankytojui nematytą interneto svetainės struktūrą.

Interneto svetainės neturi būti sudarytos tik iš 12 ar 16 stulpelių. Kodėl nepabandžius padaryti kažko naujo ir įdomaus? Žinoma tai reikalauja daugiau JavaScript žinių, tačiau galutinis rezultatas gali atnešti itin daug naudos. Bene labiausiai mums patinkantis išdėstymo pavyzdys galėtų būti NarrowDesign interneto svetainė.

interneto svetainės isskirtinumas narrowdesign

4. Vizualiniai elementai

Svetainės su dideliais, unikaliais paveiksliukais generuoja daugiau potencialių klientų kontaktų. Žmonės yra linkę vizualinę informaciją priimti ir suprasti lengviau, tad nenuostabu, kad būtent tokią informaciją jie labiau ir mėgsta.

Kad ir kas benutiktų nenaudokite nuotraukų iš nemokamų bibliotekų internete. Tai ne tik atbaido klientus, tačiau gali sugriauti ir gerą įmonės įvaizdį.

Gauti nemokamą konsultaciją

5. Animacija

Animuotos interneto svetainės yra itin madingos šiandien ir tikriausiai ši mada tęsis dar kelis metus. Tinkamai animuotos interneto svetainės gali sukurti pozityvią vartotojo patirtį, sukelti išskirtines emocijas bei ilgai išlikti lankytojų atmintyje.

Vien animuoti iššokančius mygtukus ar išblėstančius paveiksliukus jau neužtenka. Žaidimo taisyklės pasikeitė. Dabar norint sukurti profesionalią animuotą svetainę turite įdėti šimtaprocentines pastangas, nes netinkamai animuota svetainė lankytoją gali atbaidyti, taip pat sukelti įvairių techninių nesklandumų.

Labiausiai mums patinkantis animuotos svetainės pavyzdys, kurioje gausu unikalių vizualinių elementų yra National Geographic Channel projektas Killing Kennedy.

interneto svetainės isskirtinumas killing kennedy

Taigi dabar jau žinote penkis pagrindinius elementus, kurie padeda svetainėms išsiskirti. Jeigu, vis dėlto, Jums arba Jūsų interneto svetainės kūrėjams pritrūks išskirtinių idėjų, susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai. O jeigu manote, kad Jūsų svetainė išskirtinė, tačiau neneša norimos naudos, skaitykite straipsnį „Kodėl lankytojai palieka Jūsų interneto svetainę?“.

Kitos naujienos