19th Ave New York, NY 95822, USA

10 būdų padidinti interneto svetainės lankomumą (2 dalis)

Praeitą savaitę rašėme apie tai, kaip lankytojai į internetines svetaines yra pritraukiami socialinių tinklų ir turimų kontaktų pagalba. Šią savaitę Puslapiai Verslui komanda dalinasi dar penkiais patarimais, kurie padės didinti Jūsų interneto svetainės lankomumą.

Susisiekite ir mes asmeniškai patarsime kaip didinti Jūsų svetainės lankomumą

6. Rašykite blog‘ą

Tinklaraščio įrašai tikrai didina svetainės lankomumą. Eksperimento metu vietoj dviejų blog‘o įrašų buvo nuspręsta rašyti bent 10 įrašų per savaitę. Rezultatai neįtikėtini: svetainės lankomumas išaugo net 300%. Tinklaraštį rašykite apie savo verslo sritį, stenkitės, kad Jūsų įrašai būtų naudingi skaitytojui. Tokiu būdu parodysite savo profesionalumą ir didinsite pasitikėjimą.

7. Reklamuokite savo tinklaraščio įrašus Facebook

Niekas nenustebs jeigu pasakysime, kad Facebook yra puiki vieta reklamuotis. Kadangi Facebook pakeitė organiško pasiekiamumo algoritmus, dabar Jūsų tinklaraščio įrašai pasiekia itin mažas auditorijas. Norėdami, kad jūsų įrašai būtų matomi, turite sukurti Facebook reklamos kampaniją, kurios pagalba blog‘o įrašai pasieks tikslines auditorijas.

interneto svetainės lankomumas

8. Keiskitės blog‘o įrašais su kitais verslais

Ieškokite panašaus dydžio ir vienodus interesus turinčių įmonių ir bendradarbiaukite su jomis. Svarbu, kad bendradarbiaujančių įmonių tikslinės auditorijos būtų tokios pačios sudėties ir panašaus dydžio. Tiesiog, susisiekite su redaktoriumi arba internetinės svetainės administratoriumi ir pasiūlykite keistis turiniu, kuriame būtų nuorodos į Jūsų svetainę.

9. Interneto svetainės SEO

Interneto svetainės optimizacija paieškų sistemoms yra ilgas ir sudėtingas procesas, tačiau sėkmingai optimizavus svetainę lankytojų skaičius išaugs neįtikėtinai. Yra daugybė būdų, kurie gali lemti SEO sėkmę ir nesėkmę, tad visą tai apžvelgsime kitame straipsnyje.

Turite SEO projektą?

10. Sukurkite webinar‘ą arba webcast‘ą

Nesvarbu, kokioje industrijoje yra Jūsų verslas, tačiau neabejojame, kad vienoje ar kitoje srityje Jūs esate tikri profesionalai. Tad kodėl nepasidalinus savo žiniomis su auditorijomis, kurioms tai įdomu? Prieš kuriant webinar‘ą turite tvirtai apsispręsti, kokia temą nagrinėsite, įsitikinti, kad ji tikrai bus įdomi lankytojams. Kai įgyvendinsite pirmą žingsnį reklamuokite savo webinar‘o pristatymą visuose socialiniuose tinkluose, siųskite naujienlaiškius, skatinkite šia žinia dalintis savo sekėjus.

Taigi, nėra abejonės, kad interneto svetainės lankomumas lemia verslo sėkmę. Pasinaudokite šiais patarimais, pritraukite į savo svetainę daugiau lankytojų ir švęskite savo sėkmę.

Kitos naujienos