19th Ave New York, NY 95822, USA

10 būdų padidinti interneto svetainės lankomumą (1 dalis)

 

Taigi, turite internetinę svetainę, tačiau joje nesilanko norimas kiekis klientų? Anksčiau ar vėliau su tokia problema susiduria didžioji dalis interneto svetainės savininkų, verslininkų bei marketingo specialistų, tad nenusiminkite ir imkitės darbo. Puslapiai verslui komanda dalinasi 10 patarimų, kurie padidins Jūsų interneto svetainės lankomumą.

1. Facebook remarketingas

Nesvarbu, koks Jūsų verslo modelis (B2C ar B2B), bet Facebook socialinis tinklas yra ideali vieta reklamuoti savo produktus ir paslaugas. Dabar, Facebook verslams suteikia neįtikėtiną pasirinkimų įvairovę, o viena iš jų yra galimybė pasirinkti remarketingo auditorijas. Viskas ką Jums reikia padaryti tik prie savo interneto svetainės pridėti Facebook pikselį. Tokiu būdu vartotojai, kurie apsilanko Jūsų tinklalapyje, sugrįžę į Facebook socialinį tinklą jame matys Jūsų įmonės reklamas.

interneto svetainės lankomumo didinimas2. Facebook tikslinės auditorijos

Jeigu turite savo verslą, tikriausiai, turite sukaupę nemažą klientų kontaktų duomenų bazę. Kartą ar du per mėnesį jiems nusiunčiate naujienlaiškį ir tuo kontaktų panaudojimas baigiasi, tiesa? Dabar, turimus kontaktus galite išnaudoti efektyviau: Facebook socialiniame tinkle galite importuoti visus turimus klientų el. pašto adresus ir jeigu jų paštas yra susietas su Facebook paskyra – BRAVO, jūs turite savo tikslinę auditoriją Facebook.

3. Twitter remarketingas

Nors Twitter socialinis tinklas nėra itin populiarus Lietuvos rinkoje, vis daugiau ir daugiau Lietuvos įmonių pradeda reklamuotis jame. Twitter remarketingas veikia tokiu pačiu principu, kaip ir Facebook remarketingas, tačiau yra vienas esminis skirtumas: norint reklamuotis Facebook užtenka vos 100 interneto svetainės lankytojų, o norint savo verslą pradėti reklamuoti Twitter tinkle, Jums reikės bent 500 vartotojų apsilankiusiųjų Jūsų svetainėje.

4. Didžiausias dėmesys turi būti skiriamas antraštei

8 iš 10 žmonių skaitys tik Jūsų reklamos antraštę. Kadangi internete susiklostė tokia situacija, 80 procentų savo laiko turėtumėte skirti pritraukiančios antraštės kūrimui. Prieš rašydami antraštę turite būti įsitikinę kokiai auditorijai ji bus skirta, ar ji tikrai skatins paspausti reklamą ir apsilankyti Jūsų internetinėje svetainėje.

5. Išnaudokite savo klientų kontaktus

Jau minėjau, kokie svarbūs yra klientų adresai norint pasiekti juos socialiniuose tinkluose. Kitas būdas, kurį taip pat jau minėjau yra naujienlaiškiai. Suskirstykite savo klientus į atskiras kategorijas, darykite A/B testus, keiskite naujienlaiškių turinį ir siuntimo datą. Šiuo kanalu nebijokite eksperimentuoti, kol rasite tinkamiausią variantą padidinti interneto svetainės lankomumą.

Tai buvo pirmi penki patarimai, kaip didinti lankomumą į Jūsų internetinę svetainę. Kitą savaitę laukite dar penkių itin efektyvių patarimų, o toliau galite skaityti: 6 internetinės svetainės dalys būtinos Jūsų verslui, Internetinės svetainės sulėtėjimo priežastys.

Kitos naujienos